VİZYON ve MİSYON

Hareketlilik ekosisteminde, Türkiye’de lider, yenilikçi ve global bir marka olmak.

Hareketlilik ekosistemine yenilikçi çözümler sunmak ve bağlantılı iş modellerini, paydaşları eşliğinde hayata geçirmek.

Farplas’ta teknolojik geliştirmelerin sürdürüldüğü alanlar:

DIŞ TRİM

Aracın dışında yer alan kaplamalardır. Kaput altından görsel parçalara kadar; parlak ve boyalı parçalar dahil olmak üzere bütün plastik dış kaplamalar Farplas’ın kapsamı içerisindedir.

Ön taraf modülleri, bagaj paneli, tampon üstü radyatör ızgara, cam önü ızgarası (hava ve su yönetim) sistemi, arka spoiler (rüzgarlık), benzin depo kapağı, B direği dış kapı trimi, kapı çıtası, jant kapakları, tekerlek davlumbazı, çamurluk koruma

İÇ TRİM

İç kaplamalar için sınıfının en iyisi. Geniş bir iç bileşen yelpazesi geliştirir ve üretir. Müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak boyalı, IMD (kalıp içi dekorlama) ve parlak opsiyonlara sahip geniş yelpazede iç döşeme parçalarının geliştirilmesi ve üretilmesi.

Sürücü paneli , orta konsol, ön torpido, direksiyon kapama, sayaç alanı trimi, tavan konsolu, direk giydirmeleri, eşik parçaları, bagaj içi yan trim

CREATIVE SOLUTIONS FOR URBAN MOBILITY

Ticari araç servis setlerinde global pazar lideri. Müşteri odaklı projelerin dışında, kendi ürün gamımız ile de hizmet veriyoruz. Stop lambaları ve yan kapama diğer dış aydınlatma ürünlerimizdir.

Hava, okuma aydınlatmasının bulunduğu servis seti parçaları, dış aydınlatma üniteleri, Mobility projeleri ve akıllı şehir çözümleri

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Yeni malzeme geliştirme, kompozit malzemeler, boya malzemeleri, Polimerler, kimyasal köpürtme, fiziksel köpürtme, organik malzeme, geri dönüşüm malzemeler, az maliyetli yeni malzeme geliştirmesi, kaynak teknikleri, dekoratif döşeme çözümleri.

Kompozit akü taşıyıcı, doğal elyaflı plastik kapı paneli

LOKASYONLARIMIZ

x
Web sitemiz, tarafımızdan ve üçüncü taraflarca gönderilen tanımlama bilgileri kullanmaktadır. Bazı tanımlama bilgileri web sitesinin çalışması için gereklidir, bazıları ise tarafınızdan istediğiniz zaman ayarlanabilir. Ayarlayabileceğiniz tanımlama bilgileri arasında; web sitemizin performansını ölçmek, size sosyal medya özellikleri sunmak ve ilgili içerik ve reklamlarla size daha iyi bir deneyim sağlamak için kullandığımız tanımlama bilgileri yer almaktadır. Tanımlama bilgilerinin hepsini kabul edebilir veya tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz.
HEPSİNİ KABUL ET