İNOVASYONA BAKIŞ AÇIMIZ

İNOVASYONA YAKLAŞIMIMIZ

Mobilitenin geleceği için açık inovasyon

Mükemmel çıktılar için birliktelik zekası


İNOVASYON ODAĞIMIZ

Ağırlık hafifletme

Operasyonel mükemmellik için dijital dönüşüm

Akıllı mobilite çözümleri

Elektrikleşme

EKOSİSTEM

FARPLAS

Bugünü mükemmelleştirmek

Katma değerli ürünler üretmek için, ürünlerimize ve üretimimize uyguladığımız inovatif çözümlerle iş geliştirme ve pazarlama aktivitelerimizi destekliyoruz. Odak noktamız; ana sanayi için tasarım yetkinliği, yeni materyaller ve üretim teknolojileri geliştirmek. Farplas’ta projelerimizi ve süreçlerimizi dijitalleştirerek işimize inovasyon entegre ediyoruz. Veri analitiği, görüntü işleme ve akıllı üretim uygulamalarıyla yaptığımız çalışmalara verimlilik ve değer katıyoruz.

Farplas, 2009’dan beri Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı AR-GE merkezine sahip olmakla birlikte 2017 yılında İnovalig ödülüne layık görüldü.

FARK LABS

Geleceği keşfetmek

Fark Labs, hızla değişen otomotiv dünyasında geleceğe attığımız adımdır. Mobilite odaklı inovasyon merkezimizde hızlı şehirleşmeden doğan ulaşım temelli problemlere çözümler üretiyoruz.

Fark Labs’te; mobiliteyi bağlantılı, otonom, paylaşımlı ve elektrikli olarak bütünsel yaklaşımla ele alıyoruz. Fark Labs’te biz, F+ Ventures ile Türkiye’deki ve dünyadaki mobilite girişimlerini takip ediyoruz ve yatırım fırsatlarını değerlendiriyoruz. Yaratıcı tarafımızı, kullanıcı deneyimini artırmaya odaklanan iç girişim projemiz CSUM (Creative Solutions for Urban Mobility) temsil ediyor. Fark Labs’in ilk girişimi olan Comodif, platform yazılımı ve gömülü sistem teknolojileriyle bağlantılı araç uygulamaları geliştiriyor. Araçların ürettiği verilere değer katarak sürüş güvenliğini artırmaya yönelik yazılımlar üretiyor.x
Web sitemiz, tarafımızdan ve üçüncü taraflarca gönderilen tanımlama bilgileri kullanmaktadır. Bazı tanımlama bilgileri web sitesinin çalışması için gereklidir, bazıları ise tarafınızdan istediğiniz zaman ayarlanabilir. Ayarlayabileceğiniz tanımlama bilgileri arasında; web sitemizin performansını ölçmek, size sosyal medya özellikleri sunmak ve ilgili içerik ve reklamlarla size daha iyi bir deneyim sağlamak için kullandığımız tanımlama bilgileri yer almaktadır. Tanımlama bilgilerinin hepsini kabul edebilir veya tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz.
HEPSİNİ KABUL ET