YAKLAŞIMIMIZ

İç piyasaya kendi bakış açımızı yansıtır ve uluslararası piyasalar için vizyon yaratırız. Yaptığımız işleri net çıktılar ile destekleyerek, iş dünyasındaki problemlere liderlik becerileri eklenmiş girişimci bir yaklaşım bekleriz.

Farplas çalışanları olarak, sektörel deneyimimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog

Farplas'ta; alanlarında uzman, kendilerini geliştirerek yeni alanları öğrenmeye açık, bireysel karar almaktan korkmayan, kurumsal hedeflere ve stratejik başarıya katkıda bulunacak bireylerle çalışmayı hedefleriz. Bireylerin fikirlerine ve özgünlüklerine son derece saygı duyuyoruz ve onların tüm potansiyellerine ulaşmalarını destekliyoruz. Farplas’ta kurum içi girişimciliğe ve proje bazlı liderliğe her zaman teşvik ediyoruz.

Adaylarımızı becerilerine, deneyimlerine ve iş uygunluklarına göre değerlendiriyoruz. İşe alım sürecinde yetkinlik bazlı görüşme teknikleri, dil testleri ve mesleki kişilik envanter testleri kullanılıyoruz. Sadece seçim kriterlerimizi en iyi şekilde karşılayan adayları mülakata davet ediyoruz. Referans kontrolünün ve üst yönetime tanıtımının ardından başarılı adaylara iş teklifi yapıyoruz. Gelecekteki benzer boş pozisyonlar için başvuruları değerlendirmek üzere özgeçmişleri veri tabanımızda saklıyoruz. Tüm başvuru sahiplerini işe alım sürecinin sonuçları hakkında bilgilendiriyoruz.

Çalışanlarımızı bireysel yeteneklerini ve deneyimlerini geliştirebilecekleri pozisyonlara atayarak, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz: Sürekli gelişimlerini sağlamak ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanabilmeleri için ilave sorumluluklar vererek onları destekliyoruz.

Bizimle çalışmak ister misiniz? Buradaki linke tıklayarak açık pozisyonlarımızı görebilir veya başvuru yapabilirsiniz.

AKTİVİTELERİMİZ

blog

İNSAN KAYNAKLARI’NIN YENİ PROGRAMI, FARK’LI YÖNETİCİLER

FlowCoaching iş birliğinde liderlik yetkinliklerimizi geliştirmek ve güçlü yanlarımızı daha da kuvvetlendirmek amacıyla ...

blog

İŞ’TE KADIN, İŞ’TE SAĞLIK

%50’sini kadın çalışanlarımızın oluşturduğu Farplas’ta; “İş’te Kadın, İşte Sağlık” konferansında buluştuk...

blog

“FARK’LI LİDERLER PROGRAMI” MEZUNLARI: LİDERLERİMİZ DİPLOMALARINI ALDI

Yöneticilerimizin liderlik ve koçluk yetkinliklerini geliştirmek için tasarladığımız "Fark'lı Liderler Programı" ...x
Web sitemiz, tarafımızdan ve üçüncü taraflarca gönderilen tanımlama bilgileri kullanmaktadır. Bazı tanımlama bilgileri web sitesinin çalışması için gereklidir, bazıları ise tarafınızdan istediğiniz zaman ayarlanabilir. Ayarlayabileceğiniz tanımlama bilgileri arasında; web sitemizin performansını ölçmek, size sosyal medya özellikleri sunmak ve ilgili içerik ve reklamlarla size daha iyi bir deneyim sağlamak için kullandığımız tanımlama bilgileri yer almaktadır. Tanımlama bilgilerinin hepsini kabul edebilir veya tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz.
HEPSİNİ KABUL ET