YAKLAŞIMIMIZ

İç piyasaya kendi bakış açımızı yansıtır ve uluslararası piyasalar için vizyon yaratırız. Yaptığımız işleri net çıktılar ile destekleyerek, iş dünyasındaki problemlere liderlik becerileri eklenmiş girişimci bir yaklaşım bekleriz.

Farplas çalışanları olarak, sektörel deneyimimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

blog
blog
blog
blog
blog
blog

AKTİVİTELERİMİZ

blog

İNSAN KAYNAKLARI’NIN YENİ PROGRAMI, FARK’LI YÖNETİCİLER

FlowCoaching iş birliğinde liderlik yetkinliklerimizi geliştirmek ve güçlü yanlarımızı daha da kuvvetlendirmek amacıyla ...

blog

İŞ’TE KADIN, İŞ’TE SAĞLIK

%50’sini kadın çalışanlarımızın oluşturduğu Farplas’ta; “İş’te Kadın, İşte Sağlık” konferansında buluştuk...

blog

“FARK’LI LİDERLER PROGRAMI” MEZUNLARI: LİDERLERİMİZ DİPLOMALARINI ALDI

Yöneticilerimizin liderlik ve koçluk yetkinliklerini geliştirmek için tasarladığımız "Fark'lı Liderler Programı" ...

İŞ İLANLARIMIZ

Adaylarımızı becerilerine, deneyimlerine ve iş uygunluklarına göre değerlendiriyoruz. İşe alım sürecinde yetkinlik bazlı görüşme teknikleri, dil testleri ve mesleki kişilik envanter testleri kullanıyoruz. Seçim kriterlerimiz ile yetkinlikleri uyuşan adayları mülakata davet ediyoruz. Referans kontrolünün ve üst yönetime tanıtımının ardından başarılı adaylara iş teklifi yapıyoruz. Gelecekteki benzer uygun pozisyonlar için başvuruları değerlendirmek üzere özgeçmişleri veri tabanımızda saklıyoruz. Tüm başvuru sahiplerini işe alım sürecinin sonuçları hakkında bilgilendiriyoruz.

Çalışanlarımızı bireysel yeteneklerini ve deneyimlerini geliştirebilecekleri pozisyonlara atayarak, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz: Sürekli gelişimlerini sağlamak ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanabilmeleri için ilave sorumluluklar vererek onları destekliyoruz.

Bizlerle birlikte, daha iyi bir gelecek tasarlamak ister misiniz? İş ilanları başlığından açık pozisyonlarımızı inceleyebilir; aradığımız Fark’lı’nın siz olduğunu düşünüyorsanız, hemen başvuru yapabilirsiniz.

Yeni mezun mühendis yetiştirme programı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız. Mühendis yetiştirme programına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

blog

PROJE & TASARIM

"PROJE & TASARIM" bölümündeki iş ilanlarını görmek için "DEVAMI" butonuna tıklayınız.

blog

ÜRETİM

"ÜRETİM" bölümündeki iş ilanlarını görmek için "DEVAMI" butonuna tıklayınız.

blog

AR-GE

"AR-GE" bölümündeki iş ilanlarını görmek için "DEVAMI" butonuna tıklayınız.

blog

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

"BİLGİ TEKNOLOJİLERİ" bölümündeki iş ilanlarını görmek için "DEVAMI" butonuna tıklayınız.

blog

MÜHENDİSLİK

"MÜHENDİSLİK" bölümündeki iş ilanlarını görmek için "DEVAMI" butonuna tıklayınız.x
Web sitemiz, tarafımızdan ve üçüncü taraflarca gönderilen tanımlama bilgileri kullanmaktadır. Bazı tanımlama bilgileri web sitesinin çalışması için gereklidir, bazıları ise tarafınızdan istediğiniz zaman ayarlanabilir. Ayarlayabileceğiniz tanımlama bilgileri arasında; web sitemizin performansını ölçmek, size sosyal medya özellikleri sunmak ve ilgili içerik ve reklamlarla size daha iyi bir deneyim sağlamak için kullandığımız tanımlama bilgileri yer almaktadır. Tanımlama bilgilerinin hepsini kabul edebilir veya tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz.
HEPSİNİ KABUL ET